Burmistrz spotkał się z najlepszymi uczniami
27-06-2019  administrator1482

Tradycją stały się spotkania Burmistrza Miasta Myszkowa z uczniami szkół podstawowych i klas gimnazjalnych, które są podsumowaniem roku szkolnego. Takie spotkanie miało miejsce również na zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Na spotkanie z burmistrzem przybyli przedstawiciele uczniów poszczególnych szkół i dyrektorzy. Młodzi ludzie, którzy byli obecni na spotkaniu, to wyróżniający się w nauce uczniowie, laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, artystycznych i sportowych.

Uczniowie otrzymali z rąk burmistrza listy gratulacyjne i upominki. Gospodarz miasta podziękował dzieciom za wspaniałą promocję szkół i miasta Myszkowa. Burmistrz podziękował także dyrektorom szkół, a za ich pośrednictwem wszystkim nauczycielom  i innym pracownikom szkół, za wysiłek jaki włożyli w mijającym roku szkolnym w edukowanie młodego pokolenia.

Uczniowie zaproszeni na spotkanie:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza: Piotr Furman kl. VIII, Maksymilian Kowalczyk kl.V, Błażej Gala kl. III Gim., Jakub Morawiec kl. III Gim.
Szkoła Podstawowa Nr 2: Julia Tkacz kl. VI,  Daria Rapczon kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. T. Kościuszki: Wiktoria Pisarska kl. VI, Magdalena Gouda kl. VII, Jakub Rychta kl. III Gim., Konrad Jadowski kl. III Gim.
Szkoła Podstawowa Nr 4: Kinga Rusek kl. VI, Maja Muś kl. V, Anna Polak kl. V
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. H. Sienkiewicza: Igor Kowalski kl.VIII, Aleksandra Jabłońska kl. III G., Emilia Sonsala kl. III Gim., Zuzanna Tuora kl. III Gim., Kamila Kowacka kl. III Gim.
Szkoła Podstawowa Nr 6: Marta Stefanik kl. VIII, Klaudia Siurda kl. VIII, Kinga Siurda kl. VIII
Szkoła Podstawowa Nr 7 im. J. Brzechwy: Kamila Kurzak kl. VIII, Kamila Kowalczyk kl. VI
Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Noblistów Polskich: Marietta Jędras kl. VIII, Michał Mucha kl. VI, Ewa Borówka kl. VI, Wiktoria Kawka kl. IV
Szkoła Muzyczna I Stopnia: Karolina Błeszyńska – klasa trąbki,

Gratulujemy uczniom i ich rodzicom! Dziękujemy dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkół i życzymy miłego wakacyjnego wypoczynku.