Piknikowo i bezpiecznie na Dotyku Jury
03-06-2019  administrator604

Słońce, radość, muzyka i przepiękne otoczenie Dotyku Jury to wartości dodane, do kolejnej VII już edycji rodzinnego pikniku „Bezpieczny Myszków”.

Akcję jak co roku, przy współpracy Komendy Powiatowej Policji, Miejskiego Domu Kultury, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, Referatu Promocji, Kultury i Sportu UM przygotowała i przeprowadziła Straż Miejska. Inicjatorem akcji jest Sławomir Pabiasz Komendant SM. Piknik to również wspólne przedsięwzięcie z Fundacją „Kropla szczęścia”. W czasie całego pikniku odbywała się zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji. Można było zatem nie tylko korzystać z dobrodziejstw imprezy ale i podzielić się z najbardziej potrzebującymi. A  trakcji jak co roku było sporo, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zwariowany rower, symulator jazdy na jednym kole, dachowania, bitwa balonowa oraz wiele innych, ciekawych, radosnych gier i zabaw przygotowanych m.in. przez naszą bibliotekę. Wszystko to przy muzyce w wykonaniu zespołów i solistów ze studia muzyki w MDK. Na pikniku gościliśmy również Polskie Radio Katowice, które na żywo relacjonowało wydarzenia z pikniku. Relację można zobaczyć poniżej.

Relacja z VII Integracyjnego Pikniku Rodzinnego "Bezpieczny Myszków"