Młodzieżowa Rada Miasta IV kadencji
03-10-2019  administrator378

W miniony wtorek, 1 października odbyło się I posiedzienie Młodzieżowej Rada Miasta IV kadecji. Młodzieżowa Rada Miasta to reprezentanci myszkowskich szkół podstawowych i średnich. Opiekunem MRM z ramienia Rady Miasta w Myszkowie jest radna Beata Pochodnia.

Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Miasta IV kadencji została Zuzanna Komadowska z Liceum Ogólnokształcącego im. mjr. H. Sucharskiego, Wiceprzewodniczącą Kinga Płodowska z Zespołu Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego a Sekretarzem Barbara Błaszak ze Szkoły Podstawowa nr 6.

W skład Młodzieżowej Rady Miasta weszli również: Adrian Boroń (Zespół Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego), Julia Domagała (Szkoła Podstawowa nr 8 im Noblistów Polskich), Julia Musialik (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Tadeusza Kościuszki), Jessica Rzepka (Szkoła Podstawowa nr 4), Szymon Sobota (Liceum Ogólnokształcące im. mjr. H. Sucharskiego), Emilia Socha (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza), Maja Stelmach (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Henryka Sienkiewicza), Paweł Szymocha (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II) oraz Emilia Wnuk (Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Brzechwy).

Burmistrz Miasta Myszkowa Włodzimierz Żak złożył radnym życzenia owocnej pracy oraz wręczył pamiątkowe upominki wraz z Zastępca Burmistrza Iwoną Franelak oraz Przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Woszczykiem.