27-03-2020  Administrator 2037

Szanowni Państwo

Mając na  względzie ten trudny okres oraz bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta zdecydowałem, że rezygnujemy z organizacji Dni Myszkowa w tym roku. Pieniądze przeznaczymy na inny, obecnie ważniejszy cel. Dzisiejszy trudny czas nie zakończy się wraz z zahamowaniem zachorowań. Dla nas wszystkich będzie on zapewne czasem trudnych wyborów.

Z rozwagą podchodzimy do oczekiwań w świetle obowiązków jakie stają przed Gminą w tym czasie. Będziemy podejmować decyzje przemyślane i odpowiedzialne, mając na uwadze nasze miasto i potrzeby jego różnych środowisk. Zadaniem Gminy jest realizacja spoczywających na niej zadań zarówno w  dzisiejszych trudnych czasach, jak i w czasach  codziennej, zwykłej rzeczywistości.

Zatem z odpowiedzialnością, rozwagą, ale i ostrożnością podchodzimy do różnych propozycji, filtrując nieodpowiedzialne, cudowne recepty osób, które nie poniosą konsekwencji za to co piszą.

Skupiamy się na działaniach, które będą wspierały naszych mieszkańców, przedsiębiorców, seniorów lecz które są możliwe do realizacji przez Gminę. Nie jest nam  potrzebna czcza obietnica lecz realne i szybkie działanie, które dziś realizuje MOPS, Strażacy, Straż Miejska czy organizacje społeczne i ludzie oddający innym swój własny czas. Bądźmy wszyscy odpowiedzialni nie tylko za siebie lecz i za innych.

Burmistrz Miasta Myszkowa

Włodzimierz Żak